kitap-yarinlar

İster öğrenci, ister işsiz, ister simitçi, ister çiftçi, ister köylü, ister esnaf, ister memur, ister öğretmen, mühendis, doktor, iş adamı, iş hanımı, ev hanımı olun.

Yüreğinizin coşkusu ile beyninizin ürettiklerini birlikte kullanarak gerçek başarıyı sağlayabilirsiniz.

Yeter ki, önyargısız olun, inanın ve vazgeçmeyin.

Yarınlar;  inanan, okuyan, öğrenen, bilen, azim ve emeği ile hak eden herkesin olacaktır.

Önemli olan, okunan kitabın içerdiği mesajı almak ve gereğini yapmak için harekete geçmektir. Harekete geçinceye kadar kitabı defalarca okumanızı rica ediyorum. Her seferinde farklı bir algılama olabilir. Sonuçta harekete geçmek kaçınılmaz olur, işte o zaman istenen sonuç sürecine girilmiş olacaktır. Unutmayın yeniden başlamak için parolamız: “Bugün erken, yarın geçtir.”

Dr. Müh. Nuri Gökalp

Her insan için farklı olsa da başarının bir şifresi olur. Bu şifreye ulaşmak, insanın kendisini keşfetmesi ve potansiyelinin farkına varması ile mümkündür.

İnsanların sahip oldukları kaynakların değerlenmesi ile bunlardan topluma yararlı sonuçların üretilebilmesi için kişinin okuması, öğrenmesi ve bilmesi gerekir.

İnsanların her an yeni başlangıçlar yapabilmesi, yeteneklerini ve sahip oldukları potansiyel gücünü kullanabilmeleri ile mümkündür.

Tüm bunların sonucunda insanlar;
• Kazandıkları maddi güç,
• Ürettikleri bilimsel bir sonuç,
• Sanatsal bir ürün,
• Yönetsel ve entelektüel bir değer ile;
yaşamlarına olumlu katkılar sağlayarak başarılı olurlar.

Sokrates “Yalnız işsiz olanlar değil daha iyisini yapabilecekken yapamayanlar da başıboştur.” der. Buna göre insanlar yetenek ve potansiyellerinin sağlayabileceği kadarını üreterek, daima dünlerinden daha iyisini gerçekleştirmelidirler. İnanmak, kendine güvenmek ve vazgeçmemek bunun için yeterlidir.

Dili : Türkçe
Sayfa Sayısı : 204 sayfa
Kalite : 2. Hamur / Ciltsiz
Boyut : 14 x 21 cm
Yayın Evi : Toprak Kitap
Basım Yeri, Yılı : İstanbul, 2013
ISBN : 9759754735574

Şimdi satın alın:  •  
  •  
  • logo
Yarınlar Kimin? – Kişisel Gelişim 1
Etiketlendi: